Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych w naszym kompleksie biurowym w Mysłowicach, przy ul. Mikołowskiej 29.
Na kompleks składają się 2 biurowce 5-cio kondygnacyjne, o łącznej powierzchni 4000 m2 oraz przylegający parking na ok. 250 samochodów.

Cały kompleks o powierzchni 2ha jest ogrodzony, monitorowany i chroniony 24h na dobę. Wjazd na teren obiektu zabezpieczony jest bramkami otwieranymi za pomocą kart magnetycznych.

Nasza oferta:

Posiadamy do Państwa dyspozycji pomieszczenia o powierzchni od 20 m2 do 440 m2. Wszystkie pomieszczenia kompleksu wyposażone są w stałe łącze internetowe oraz cyfrową centralę telefoniczną.

Do dyspozycji najemców są również dostępne 2 sale konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym i bezpośrednim dostępem do zaplecza gastronomicznego, które są dostosowane do prowadzenia prezentacji, konferencji i szkoleń. Na terenie kompleksu znajduje się agencja pocztowa oraz parking.

Elastyczność i użytkowość:

Na życzenie naszych Najemców możliwa jest instalacja klimatyzacji oraz stref ograniczonego dostępu. Ponadto jesteśmy otwarci na sugestie indywidualnej aranżacji powierzchni wynajmowanej.

Dogodna lokalizacja:

Kompleks biurowy zlokalizowany jest w atrakcyjnym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego autostrady A4 (ok. 1km) z ul. Obrzeżną Zachodnią, która stanowi docelowe przedłużenie Drogowej Trasy Średnicowej oraz w odległości ok. 5km od Wschodniej Obwodnicy GOP (droga ekspresowa S1).

Zaufanie i wysoka jakość:

Najemcami, którzy zawierzyli naszej jakości i atrakcyjności kompleksu są instytucje i przedsiębiorstwa o znaczeniu międzynarodowym, takie jak  Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów, Akcept Finanse S.A., Wilpo Sp z o.o.

Kontakt drogą elektroniczną: it@irba.pl lub pod numerem telefonu: 698 640 000.